اشتراک گذاری

آنالیز سایت استیل البرز

فهرست عناوین

شرکت صنایع استیل البرز تولیدکننده و صادرکننده پیشگام سینک ظرفشویی در خاورمیانه است که فعالیت خود را از سال‌ها پیش با پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات در شهر شیراز آغاز نمود.

این شرکت اکنون پس از سال‌ها تجربه ظرفیت تولیدات خود را در محصولات سینک، اجاق گاز، هود، فر توکار و شیرآلات ظرفشویی تولیدات خود را به بیش از 200 مدل مختلف در بازارهای داخلی و بیش از 40 کشور جهان از جمله خاورمیانه، خاور دور، کانادا، جنوب آفریقا، اقیانوسیه و اروپا عرضه می‌نماید.

 

درابتدای شروع فعالیت خود یک سایت کاملا ساده و انگلیسی طراحی شده بوده است . که پس از سالها از گذشت این برند تفاوت های زیادی در طراحی و ساخت محصولات هم میتوانیم مشاهده کنیم.

قالب سایت استیل البرز - 1380
قالب سایت استیل البرز - 1380

همانطور که مشاهده در تصویر پایین نسخه جدید قالب شرکت استیل البرز با سیستم مدیریت محتوا وردپرس ، ووکامرس طراحی و پیاده سازی شده است.

 

همچنین یک بخش واقعیت مجازی شرکت بزرگ استیل البرز طراحی کرده اند که امکانی را برای شما فراهم می سازند که محصولات استیل البرز را در فضای مشابه آشپزخانه مشاهده و قبل از خرید تصویر بهتری از چیدمان محصولات داشته باشید.

در این برنامه میتوانید از لیست آشپزخانه های طراحی شده فضای متناسب با سلیقه خود انتخاب و محصولات پیشنهادی را در آن جایگذاری نمایید.

قالب سایت استیل البرز - 1400
قالب سایت استیل البرز - 1400
کدها، تکنولوژی سایت استیل البرز
کدها، تکنولوژی سایت استیل البرز

آنالیز سایت استیل البرز در Alexa

رتبه الکسا جهانی استیل البرز : 219/683
رتبه الکسا ایران استیل البرز : 5/212

آنالیز سایت استیل البرز در Gtmetrix

استیل البرز gtmetrix
استیل البرز gtmetrix

محصولات پیشنهادی برای وبسمتران

شاید بپسندید

خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید