اشتراک گذاری

آنالیز سایت دیوار (بزرگترین سایت نیازمندیها )

فهرست عناوین

دیوار نخستین مرجع جامع اینترنتی نیازمندیهای کشور بود که در سال 1392 شروع به فعالیت نمود . شما در این مرجع میتوانید انواع دسته بندی ها که شامل :

املاک – وسیله نقلیه – لوازم الکترونیکی یا منزل – سرگرمی یا فراغت – استخدام و کسب و کار را میتوانید در این سایت برای خرید و فروش یا کسب اطلاع از قیمت مشاهده کنید.

نمونه اولیه سایت دیوار در تصویر زیر مشاهده میکنید.

سایت دیوار - 1391
سایت دیوار - 1391

اما در سالهای اخیر وب سایت و هم چنین اپ دیوار تغییرات خیلی زیادی داشته اند . ولی انتظارها از تیم گرافیکی و وب سایت دیوار میرود که حداقل با گذاشتن آیکن در صفحه خدمات / فروش محصولات از ازدحام بیش از حد نوشته ها کاسته و به رابط کاربری زیباتری دست پیدا کنند.

سایت دیوار - 1400
سایت دیوار - 1391
دیوار
کدها، تکنولوژی سایت دیوار

آنالیز سایت دیوار در Gtmetrix

دیوار gtmetrix
دیوار gtmetrix

محصولات پیشنهادی برای وبسمتران

شاید بپسندید

ووکامرس چیست و چگونه با WooCommerce فروشگاه آنلاین بسازیم

ووکامرس چیست و چگونه با WooCommerce فروشگاه آنلاین بسازیم

شما با راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی می‌توانید در هر شهری که هستید با مشتریان خود در سایر شهرهای دیگر ارتباط برقرار کرده و مشتریان زیادی را از سراسر جهان جذب کنید. با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس شما می‌توانید یک فروشگاه اینترنتی بسازید و در آن محصولات خود را به‌‌فروش برسانید و بدین طریق کسب‌وکار خود را رونق دهید و مشتریان جدیدی پیدا کنید.

زمانی‌‌که شما محصولات خود را به‌صورت اینترنتی عرضه می‌‌کنید، مشتریان شما محدود به یک منطقه جغرافیایی نمی‌شوند بلکه شما این امکان را دارید که علاوه بر مشتریان محلی از سایر نقاط جغرافیایی نیز مشتری جذب کنید و اجناس خود را به فروش برسانید و کسب‌وکار خود را گسترش دهید.

خب همان‌‌طور که می‌‌دانید پیشرفت روزبه‌‌روز اینترنت باعث شده است که افراد زیادی از طریق تلفن‌‌های همراه، بسیاری از کارهای روزمره و حتی خریدهای خودشان را انجام دهند. از این‌‌ رو کسب‌‌وکار اینترنتی شما می‌‌تواند گسترش یابد و پیشرفت چشم‌‌گیری داشته باشد.

ادامه مطلب »

خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید