اشتراک گذاری

آنالیز سایت ورزش 3

فهرست عناوین

ورزش 3 همانطور که از اسمش پیداست اخبار و حاشیه های ورزش های فوتبال ، والیبال و … تحت پوشش قرار میدهد.

همانطور که میدانید ما در بخش آنالیز سایت ها نمونه اولیه سایت را قرار میدادیم اما متاسفانه سایت ورزش  موردی اصلا پیدا نکردیم و بابت این مورد پوزش میطلبیم.

یک موردی که در این سایت خیلی ناراحت کنندست موارد تبلیغاتی بیش از حد این وب سایت به خاطر کسب درآمد بیشتر که چندین نقد کننده بحث طراحی سایت ، طراح رابط کاربری این موارد را در شبکه های اجتماعی منتشر نمودند اما مدیران این مجموعه هیچ اعتنایی نسبت به کاهش یا تغییر ظاهر رابط کاربری این سایت نداشته اند.

قالب سایت ورزش 3 - 1400
قالب سایت ورزش 3 - 1400
ورزش سه
اسکرین شات کامل سایت ورزش 3
کدها، تکنولوژی سایت ورزش 3

محصولات پیشنهادی برای وبسمتران

شاید بپسندید

ووکامرس چیست و چگونه با WooCommerce فروشگاه آنلاین بسازیم

ووکامرس چیست و چگونه با WooCommerce فروشگاه آنلاین بسازیم

شما با راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی می‌توانید در هر شهری که هستید با مشتریان خود در سایر شهرهای دیگر ارتباط برقرار کرده و مشتریان زیادی را از سراسر جهان جذب کنید. با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس شما می‌توانید یک فروشگاه اینترنتی بسازید و در آن محصولات خود را به‌‌فروش برسانید و بدین طریق کسب‌وکار خود را رونق دهید و مشتریان جدیدی پیدا کنید.

زمانی‌‌که شما محصولات خود را به‌صورت اینترنتی عرضه می‌‌کنید، مشتریان شما محدود به یک منطقه جغرافیایی نمی‌شوند بلکه شما این امکان را دارید که علاوه بر مشتریان محلی از سایر نقاط جغرافیایی نیز مشتری جذب کنید و اجناس خود را به فروش برسانید و کسب‌وکار خود را گسترش دهید.

خب همان‌‌طور که می‌‌دانید پیشرفت روزبه‌‌روز اینترنت باعث شده است که افراد زیادی از طریق تلفن‌‌های همراه، بسیاری از کارهای روزمره و حتی خریدهای خودشان را انجام دهند. از این‌‌ رو کسب‌‌وکار اینترنتی شما می‌‌تواند گسترش یابد و پیشرفت چشم‌‌گیری داشته باشد.

ادامه مطلب »

خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید