تبلیغات در گوگل

رتبه اول گوگل برای وبسایت شما رزرو شده است! با تبلیغ در گوگل اولین انتخاب کاربران هستید. برای فروشگاه اینترنتی‌تان بازدهی بسیار زیاد با صرف هزینه بسیار اندک با سفارش تبلیغ در گوگل داشته باشید. آمار حاصل از ورودی و فروش سایتتان با گوگل ادز را به صورت لحظه‌ای مشاهده و برای کمپین‌های بعدی برنامه ریزی کنید.

چطور تبلیغاتمان را آغاز کنیم؟

گوگل پر بازدیدترین سایت جهان و بدون شک بهترین انتخاب برای انجام تبلیغات برای سایت و فروشگاه‌های اینترنتی است. با سفارش تبلیغ در گوگل فروشتان  چند برابر می‌شود! برای تبلیغ در گوگل باید وبسایت داشته باشید و خدمات آن مورد تایید گوگل باشد. حال هزینه تبلیغات در گوگل چقدر است؟ در این ویدیو به بررسی پیش نیازهای لازم برای انجام تبلیغات گوگل ادز و تعرفه‌های آن پرداختیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ویدیو را مشاهده نمایید.

چرا سیبل را برای تبلیغات در گوگل انتخاب کنیم؟

انواع پلتفرم‌های تبلیغاتی گوگل

یوتیوب

اندروید

جیمیل

سرچ گوگل

مزایای تبلیغات در گوگل

هدف‌گیری دقیق

صاحبان کسب وکارها می‌توانند، مخاطبان سایتشان را بر اساس مکان جغرافیایی، سن، جنسیت و کلماتی که جستجو می‌کنند، هدف گیری کنند.

گزارش‌ لحظه‌ای

در هر زمان که خواستید می‌توانید گزارش کمپین‌های گوگل ادز را به صورت دقیق مشاهده کنید.

نمایش رایگان تبلیغات

با تبلیغ در گوگل تنها به ازای کلیک هر کاربر هزینه بپردازید! در واقع شما برای نمایش و آگهی از برندتان هزینه‌ای نمی ‌پردازید!

کنترل هزینه تبلیغات گوگل ادز در دستان شماست!

فروش چندین برابری با سفارش و خرید کلیک گوگل تجربه کنید. هیچ نگرانی‌ای بابت هزینه‌‌ی تبلیغاتتان نداشته باشید؛ انجام تبلیغات ارزان با گوگل توسط کارشناسان حرفه‌ای سیبل

هزینه تبلیغات گوگل ادز

سوالات متداول (FAQ)

هزینه هر کلیک چقدر است؟

هزینه هر کلیک براساس ۳ فاکتور محاسبه می شود. ۱. میزان رقابت: با توجه به اینکه تبلیغات در گوگل مزایده‌ای است، برای اینکه جایگاه بهتری داشته باشید، لازم است از دیگر رقبای خود هزینه بیشتری پرداخت کند.
۲. میزان سرچ عبارات: هر چقدر کلمات کلیدی موردنظر حجم سرچ بیشتری در ماه داشته باشند، هزینه هر کلیک کمتر خواهد شد.
۳ امتیاز کیفی: گوگل به تبلیغ و سایت امتیازی می‌دهد که به هر میزان امتیاز کیفی بالاتری داشته باشید هزینه هر کلیک کمتر خواهد شد.

هزینه‌ی مدیریت اکانت به چه صورت است؟

مدیریت تخصصی اکانت شما توسط تیم سیبل به صورت رایگان انجام می شود.

تبلیغات‌ در گوگل کجا نشان داده می‌شود؟

تبلیغات در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند! به عنوان مثال اگر شما وکیل هستید و می‌خواهید هرکس در گوگل سرچ کرد “وکیل خوب در تهران” تبلیغ سایت شما در صفحه اول گوگل نشان داده شود، آنگاه نیاز است تا از تبلیغات‌ گوگل استفاده کنید.

هزینه ثبت تبلیغات در گوگل به چه صورت است؟

پس از خرید یکی از پلن های تبلیغاتی، اکانت به همان مبلغ شارژ می شود. سپس به ازای هر کسی که روی تبلیغ کلیک می‌کند مبلغی از اعتبار کم می‌شود. به عنوان مثال هر کلیک ۰.۰۵ درهم. و تا زمان پایان اعتبار تبلیغات نمایش خواهد داشت.

چرا وقتی رقابت ندارم هزینه‌های کلیک من بالاست؟

رقابت تنها بر اساس سایت‌هایی که از گوگل ادوردز استفاده می کنند، سنجیده نمی شود. بلکه سایت هایی که سئو خوبی دارند نیز رقیب شما محسوب می شوند و عموما زمانی که سایت هایی که سئو خیلی خوبی دارند مثل wikipedia رقیب سئویی شما هستند، هزینه هر کلیک بالا خواهد شد.

چقدر زمان می‌برد تا تبلیغات گوگل نمایش داده شود؟

بعد از ساخت کمپین تبلیغاتی، ۱ الی ۲۴ ساعت زمان می‌برد تا تبلیغات توسط گوگل آنالیز شود و نمایش شروع شود.

مقالات و مطالب آموزشی

نقد و بررسی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرصاد منصوری

کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا