تبلیغ ایمیلی

ایمیل یک ابزار ارتباطی است که از ابتدای ظهور اینترنت مطرح شد و تاکنون توانسته جایگاه خود را در بین ما حفظ نماید. اکثر مردم ایمیل های خود را به طور مداوم چک می‌کنند. پس کافیست ایمیل شما بتواند توجه آنها را جلب نماید و به محصولات / خدمات شما نیاز داشته باشند. نوین می‌تواند در ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه شما به بانک‌های ایمیل به روز و طبقه‌بندی شده همراهتان باشد.

ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه

با سیبل تبلیغات ایمیلی خود را به هدف بزنید

بانک ایمیل با کیفیت

سیبل یک بانک ایمیل به روز و طبقه‌بندی شده از ایرانی‌ها را در اختیار شما خواهد گذاشت.

نرخ باز شدن بالا

ما ایمیل های غیر فعال را از بانک خود حذف می‌کنیم. در نتیجه، نرخ گشایش ایمیل ها بالا است.

طراحی قالب ایمیل

اگر قصد ارسال یک ایمیل حرفه‌ای را داشته باشید، تیم سیبل می‌تواند در طراحی قالب همراهتان باشد.

ارائه گزارش کامل

شما یک گزارش کامل از تعداد کسانی که ایمیل شما را دیده‌اند و باز کرده‌اند خواهید داشت.

سوالات متداول (FAQ)

آیا ایمیل می‌تواند یک ابزار تبلیغاتی مناسب باشد؟

شاید فکر کنید که ایمیل دیگر مثل قبل پرطرفدار نیست و تمام این ایمیل‌های تبلیغاتی و اسپم باعث شده‌اند که این رسانه دیگر تاثیر چندانی نداشته باشد. اما آمار دیجیتال و البته تجربه شخصی ما چیز دیگری را نشان می‌دهد. ایمیل همچنان کاربرد بسیار زیادی دارد و مخاطبان هنوز اکثر نامه‌ های دریافتی خود را مطالعه می‌کنند. تیم نوین تا به حال بارها شاهد بازدهی فوق‌ العاده ایمیل‌ های تبلیغاتی بوده است و اکنون دیگر به این ابزار اعتماد کامل دارد.

آیا سیبل تضمینی در رابطه با نرخ گشایش ایمیل می‌دهد؟

ما از کیفیت بانک های ایمیل خود مطمئن هستیم. با این حال نمی‌توانیم هیچ تضمیی در رابطه با نرخ گشایش ایمیل‌های شما بدهیم. چرا که این موضوع به عوامل بسیاری از جمله نوع خدمات / محصولات شما، میزان جذابیت ایمیل ارسالی، تاریخ ارسال و حتی کمی شانس بستگی دارد.

متوسط نرخ گشایش ایمیل های انبوه سیبل چند درصد است؟

نرخ گشایش (open rate) ایمیل های ارسال شده توسط سیبل، معمولا در بازه ۵% تا ۱۵% جای می‌گیرند. اگر پیش از این در زمینه بازاریابی ایمیلی فعالیت داشته‌اید، مطمئنا می‌دانید که نرخ گشایش ایمیل‌ها به طور متوسط از این درصد کمتر است و این نشانه کیفیت بانک های ایمیل ما هستش.

ارسال ایمیل به بانک های انبوه سیبل چگونه انجام می‌شود؟

پس از ثبت سفارش ارسال به صورت آنلاین، هماهنگی‌ های لازم با شما صورت می‌گیرد، قالب مد نظر شما برای ایمیل دریافت می‌شود و ارسال راس ساعت مد نظر شما آغاز خواهد شد. در نهایت، پس از گذشت چند روز یک گزارش کامل از ارسال شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

گزارش ارسال ایمیل سیبل شامل چه اطلاعاتی است؟

شما می‌توانید در گزارش ارسال ، اطلاعاتی از جمله تعداد دفعات دیده شدن ایمیل، تعداد دفعات باز شدن ایمیل و همین طور تعداد کلیک های انجام شده روی دکمه های موجود در ایمیل خود را مشاهده کنید.

آیا امکان طراحی قالب ایمیل توسط سیبل وجود دارد؟

بله، تیم سیبل آماده است تا در ازای دریافت مبلغی مشخص، اقدام به طراحی یک قالب حرفه ای و جذاب برای ایمیل شما بکند. یک قالب بصری که مطمئناً میزان تاثیرگذاری ایمیل تبلیغاتی شما را افزایش خواهد داد.

در وبلاگ سیبل بیشتر درباره تبلیغات اینترنتی بخوانید

نقد و بررسی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرصاد منصوری

کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا