سایت دانلود وکتور

معرفی بهترین وب سایت داخلی جهت دانلود وکتور و ایلوستریشن رایگان

در دنیای امروزی بسترهای لازم به گونه ای ایجاد شده اند، که استفاده از فضای مجازی و دنیای گرافیکی پیرامون آن اجتناب ناپذیر می باشد، در حال حاضر روش های مختلفی ابداع شده اند، که شما به کمک این روش ها می توانید از نظر گرافیکی تصاویر و فرمت های موجود در فضای مجازی خصوصا وب سایت ها را بهبود ببخشید و به نوعی بهره گیری از این روش ها یک نیاز دائمی به شمار می آید، وکتور و ایلوستریشن های گرافیکی در واقع دو ابزار مهم در دنیای تصاویر اینترنتی به شمار می آیند، که رابطه تنگاتنگی با یکدیگر دارند و جهت کسب بازدید بیشتر روزانه در محتواهای گوناگون شما باید از آن ها استفاده کنید.

معرفی دقیق وکتور در دنیای امروزی:

گاهی اوقات مفاهیم خاصی وجود دارند، که جهت معرفی دقیق آن ها شما نیازمند بهره گیری از یک تصویر مناسب هستید، به همین علت کاربرد گسترده تصاویر را در زندگی امروزی به هیچ عنوان نمی توان نادیده گرفت، اگر در حوزه تصاویر گرافیکی قصد دریافت اطلاعات تکمیلی را دارید، حتما ذهن شما را نیز سوال وکتور چیست؟ کاملا به خود درگیر کرده است، وکتور در واقع در رشته گرافیک تصاویر کاربرد دارد، هر تصویر همان طور که می دانید، در واقع از مربع های بسیار کوچکی تشکیل شده است، که پیکسل نام دارد و اگر شما فرمت عکس را به درستی حفظ نکند، هنگام آپلود آن و همچنین تغییر اندازه ها تصویر دچار افت کیفیت می شود و در نتیجه این نوع از تصاویر جهت آپلود در وب سایت به هیچ عنوان مناسب نیستند.

در واقع به کمک وکتور شما می توانید با بزرگ کردن و حتی کوچک کردن تصویر در تمامی ابعاد کیفیت آن را حفظ کنید و تصویر شما به کمک وکتور کیفیت خود را تحت هر شرایطی حفظ می کند و همچنین تصویر را از حالت فرمت پیکسل خارج می کند و با نهایت زوم نیز تصویر بی کیفیت نمی شود وکتورها در خلق یک سایت خصوصا در قسمت تصاویر از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و به کمک آن می توان بهترین نتایج لازم را دریافت کرد، شما به کمک داشتن نرم افزارهای مربوط می توانید به وکتور دسترسی پیدا کنید و اغلب فایل های وکتور شده دارای پسوند eps و یا ai هستند، امکان تغییر مقیاس تصاویر، حفظ کیفیت در تمامی فرمت ها و حجم کمتر تصاویر از ویژگی های وکتور به حساب می آید و برای طراحی یک سایت حرفه ای و اصولی توجه به این نکته از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد.

سایت وکتور از شرایط بهتری قطعا برخوردار است و امروزه شرایط لازم جهت دانلود وکتور به صورت رایگان کاملا فراهم شده است.

منابع معتبر جهت دانلود وکتور:

در حال حاضر وب سایت های مختلفی در این زمینه در داخل و خارج از کشور این نوع از وکتورها را به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می دهند.

●سایت ایرانی http://palet.ir: این وب سایت انواع وکتورهای رایگان در حوزه های مختلف را در اختیار کاربران قرار می دهد.

●سایت خارجی http://www.vecteezy.com: شما با یک جستجو ساده در قسمت discovre می توانید وکتور مورد نظر خود را دانلود کنید.

●سایت شناخته شده http://www.vectorstock.com: این وب سایت در حال حاضر بخش عظیمی از وکتور موجود در دنیا را تامین می کند‌.

●سایت http://all-free-download.com/free-vectors/: این وب سایت به صورت رایگان انواع وکتور گرافیکی با کیفیت تصویر بالا را در اختیار کاربر قرار می دهد.

●سایت جامع http://www.freevectors.net: شما از طریق این وب سایت می توانید هر نوع وکتور رایگانی را به راحتی دانلود و در وب سایت خود استفاده کنید.

ایلوستریشن گرافیکی در واقع چیست؟

این واژه در واقع برگرفته شده از کلمه یونانی می باشد، که در دنیا گرافیک تصاویر مورد استفاده قرار می گیرد، در زبان یونانی این واژه به معنای روشن ساختن معانی به کمک تصویر و مفهوم می باشد، قطعا در طراحی های سایت امروزی جنبه بصری و تصویری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد، چون تصاویر از نظر روانی روی ذهن فرد تاثیر گذاشته و توجه او را به طور کامل به خود جلب می کند، در تولید محتواهای مربوط به سایت های مختلف تصویر سازی نقش موثری داشته و برای این که معانی و مفاهیم به درستی درک شوند، اقدام به استفاده از تصویر در کنار سایر مفاهیم می کنند، این تصاویر به صورت دیجیتال و در قالب فرمت های گوناگون هستند، استفاده از این ویژگی ایلوستریشن در زندگی امروزی مدام در حال افزایش است و به همین علت کاربرد آن روزانه در حال افزایش است.

در واقع انواع ایلوستریشن برای انتقال مفهومی به صورت تصویر در یک وب سایت مجازی مورد استفاده قرار می گیرد، البته این مفهوم به دقیق اشاره نمی شود و بیشتر جنبه پنهان آن مورد بررسی قرار می گیرد.

۵ مورد از ایلوستریشن های پرکاربرد:

اگر پاسخ سوال ایلوستریشن چیست را به خوبی درک کرده اید، قطعا به دنبال آگاهی از کاربرد وسیع آن در زندگی امروزی نیز هستید،   ایلوستریشن ها به سبب کاربرد بسیار بالا در مدل های گوناگون در یک وب سایت مورد استفاده قرار می گیرند، در ادامه برخی از نمونه های جدید و پرکاربرد در زندگی امروزی را معرفی می کنیم:

●تصویر سازی در قالب متن: این نوع از ایلوستریشن ها همیشه همراه متن هستند و درک کاملی از مفاهیم را در اختیار کاربر قرار می دهد و در محتوای مختلف قابل استفاده می باشند و در جذب کاربر نقش موثری دارند.

●تصویر سازی مفهومی در ایلوستریشن: هدف از این نوع تصویر سازی به ایجاد یک رابطه مفهومی خاص می باشد، که ذهن بیننده را به فکر وادار کند و جز نمونه های کاربردی در وب سایتی به شمار می آید.

●ایلوستریشن در تصاویر مفهومی و فنی: از این نوع محتواهای تصویری معمولا در وب سایت هایی که موضوع علمی و فنی دارند، استفاده می شود و درک دقیق را در اختیار کاربر قرار می دهد.

●ایلوستریشن در تصویر سازی مد: این نوع از تصاویر در زندگی امروزی در قالب طراحی اولیه و همچنین ثانویه لباس های طراحی شده قابل بررسی است و همچنین تصاویر به هیچ عنوان حالت پیکسلی ندارند.

●تصویر سازی تبلیغاتی در ایلوستریشن: در این نوع از ایلوستریشن هدف جنبه تبلیغاتی آن می باشد، که در نهایت می تواند ضامن فروش بیشتر شود و می تواند در جذب مشتری و فروش بیشتر به شما کمک شایانی بکند.

سایت های رایگان جهت دانلود وکتور و ایلوستریشن:

در حال حاضر با توجه گستردگی استفاده از این دو عنصر گرافیکی جهت رفاه حال کاربران برخی از وب سایت های داخلی و خارجی انواع وکتور و ایلوستریشن را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند، تا باعث جلب رضایت آن ها و همچنین افزایش سطح گرافیکی وب سایت ها شوند، البته شما باید توجه داشته باشید، که از وب سایت های معتبر اقدام به دانلود وکتور و ایلوستریشن بکنید، چون در غیر این صورت احتمال بروز خطا هنگام آپلود این گونه تصاویر نیز وجود دارد، وب سایت حرفه ای و کاملا تخصصی سیبل یکی از بهترین ها در این زمینه شناخته می شود و وکتور رایگان و ایلوستریشن رایگان را در اختیار کاربران خود قرار می دهد‌.

دانلود ایلوستریشن به صورت رایگان:

شما برای دانلود قانونی و معتبر هر نوع ایلوستریشن باید بهترین وب سایت را انتخاب کنید، چون در غیر این صورت امکان به خطر افتادن دامنه و ترافیک وب سایت شما نیز وجود دارد.

■سایت https://www.stockio.com: این وب سایت انواع ایلوستریشن رایگان به صورت تخصصی و حرفه ای در اختیار کاربران خود قرار می دهد و از کیفیت قابل توجه تصاویر برخوردار هستند‌.

■سایت https://dryicons.com: شما از طریق این سایت می توانید انواع ایلوستریشنی را که مد نظر دارید، در هر تعدادی دانلود کنید و از این بابت هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

■سایت https://www.flaticon.com: این وب سایت انواع تصاویر بصری را در اختیار کاربر قرار می دهد و همچنین تصاویر پس از زوم کیفیت لازم را خواهد داشت.

■سایت https://www.freepik.com: این وب سایت به کاربر در صورت ثبت نام این امکان را ایجاد می کند، که در تعداد بالا تصاویر دانلود کند.

■سایت https://www.vecteezy.com: شما از طریق وب سایت خارجی می توانید انواع نمونه های مختلف ایلوستریشن را دانلود کنید و حتی اکثر فایل ها قابلیت تغییر فرمت را نیز دارند.

دانلود ایلوستریشن و وکتور به راحتی از طریق وب سایت های معتبر به راحتی قابل انجام می باشد، سایت دارای  ایلوستریشن و وکتور در مقایسه با سایر وب سایت ها از تعداد کاربران بیشتری برخوردار می باشد‌، دانلود وکتور به راحتی از طریق وب سایت های رسمی به راحتی قابل انجام است و همچنین شما با توجه به مفهوم خود باید اقدام به دانلود فایل مورد نظر کنید. 

چه امتیازی برای این مقاله میدهید؟

پست های مشابه

نقد و بررسی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *