معرفی پلاگین های امنیت وردپرس + دانلود

همیشه بعد از راه‌اندازی وب‌سایت، یکی از مهم‌ترین وظایف این است که آن را در برابر بدافزارها و هکرها ایمن نگه دارید. خوشبختانه پلاگین‌های مختلفی برای وردپرس وجود دارد که به شما کمک می‌کند از وب‌سایت خود محافظت کنید.

اگر به دنبال ابزاری برای ایمن‌تر کردن سایت خود هستید، در جای مناسبی قرار دارید. چرا که در این مقاله برخی از بهترین پلاگین‌های امنیتی وردپرس را معرفی خواهیم کرد.

نمونه‌های موجود در این لیست وب‌سایت شما را ایمن می‌کنند، اما به خاطر داشته باشید که نباید همه آن‌ها را یکجا نصب کنید و همزمان فعال نگه دارید. در عوض سعی کنید از این لیست برای یافتن بهترین پلاگین امنیتی متناسب با نیازهای خود استفاده نمایید. برای درک بهتر کارکرد پلاگین های امنیت وردپرس می‌توانید از دوره آموزشی وردپرس بدون کدنویسی استفاده کنید. 

۱. Wordfence

Wordfence یکی از محبوب‌ترین پلاگین‌های امنیتی به همراه یک ریپازیتوری رسمی است. در حال حاضر بیش از ۳ میلیون نصب فعال و امتیاز ۵ ستاره دارد. ویژگی اصلی آن داشتن فایروال و اسکنر بدافزار است. فایروال ترافیک مخرب را قبل از رسیدن به وب‌سایت شما مسدود کرده و اسکنر هم از درخواست‌هایی که شامل کدهای مخرب هستند جلوگیری می‌کند.

این پلاگین همچنین شامل محافظت در برابر حملات Brute-force همراه با محدود کردن تعداد تلاش‌های ورود به سیستم است. علاوه بر این فایل‌های سایت شما را اسکن کرده و آن‌ها را با فایل‌های موجود در ریپازیتوری مقایسه می‌کند. اگر تفاوتی پیدا کرد، به شما اطلاع می‌دهد تا بتوانید آن‌ها را تعمیر یا حذف کنید.

قیمت: نسخه اصلی رایگان است، اما یک نسخه پریمیوم دارد که ویژگی‌های اضافی مانند مسدود کردن کشورها، به‌روزرسانی قوانین فایروال و موارد دیگر را ارائه می‌دهد و از ۹۹ دلار در سال شروع می‌شود.

۲. iThemes

iThemes یک پلاگین امنیتی جامع است که بیش از ۹۰۰۰۰۰ نصب فعال و ۵/۴ ستاره دارد. این پلاگین بیش از ۳۰ راهکار برای محافظت از وب‌سایت وردپرس شما ارائه می‌دهد که شامل محافظت از حملات Brute-force، اسکن سایت برای آشکارسازی آسیب‌پذیری‌ها و رفع آن‌ها، اعمال گواهی SSL در صفحات مدیریت، ممنوعیت خودکار ربات، امکان جلوگیری از ویرایش فایل در داشبورد وردپرس و خیلی موارد دیگر هستند.

همچنین تغییر آدرس‌های اینترنتی برای بخش‌های مدیریت وردپرس و امکان غیرفعال کردن کامل ورود به سیستم برای یک دوره زمانی معین را نیز آسان می‌کند.

اگر هم به ویژگی‌های بیشتری مانند احراز هویت دوعاملی (۲FA)، تغییر کلیدهای وردپرس و اسکن برنامه‌ریزی شده بدافزار نیاز دارید، می‌توانید آن را به نسخه پریمیوم ارتقا دهید.

قیمت: رایگان به همراه یک نسخه پرمیوم از ۸۰ دلار در سال.

چه امتیازی برای این مقاله میدهید؟

پست های مشابه

نقد و بررسی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *