وب سایتهای برتر دانلود موکاپ رایگان لایه باز

احتمالا شما اگر طراح، گرافیست هستید برای ارائه طراحی های خود به دنبال بهترین و راحت ترین راه حل ها هستید. می خواهید پیش نمایش طرح های خود را به بهترین شکل به مشتریان خود نشان دهید. ما در این مقاله می خواهیم بهترین وبسایت ها برای دانلود موکاپ های لایه را برای شما معرفی کنیم. شما می توانید در برخی از این وبسایت ها بدون هیچ گونه نرم افزاری طرح های خودرا بصورت آنلاین موکاپ کنید و آنها را برای ارائه نهایی به مشتریان آماده سازی کنید.

موکاپ چیست؟ اهمیت موکاپ چیست؟

از جمله کاربردی ترین فایل ها برای پرزنت طراحی موکاپ ها هستند که در چند سال اخیر برای طراحان بسیار کاربردی شده اند. موکاپ ها فایل های لایه بازی هستند که می توانید به سادگی و با چند کلیک طراحی خودرا بصورت پیش فرض در هنگام کاربرد نشان دهید. مثلا اگر طراحی بیلبورد، طراحی ست اداری، طراحی غرفه تمایشگاه، طراحی بسته بندی، طراحی لوگو، طراحی وبسایت و … انجام داده اید می توانید طراحی های خود را به راحتی در این تصاویر لایه باز آماده بصورت اتوماتیک مونتاژ کنید و به مشتری خود فایل نهایی و کاربردی را نشان دهید تا درک بهتری از طراحی شما داشته باشد.

وب سایتهای برتر دانلود موکاپ رایگان لایه باز

با توجه به نیاز گسترده طراحان به این فایل ها در سال های اخیر، وبسایت هایی تاسیس شده اند که کار آنها تولید این موکاپ ها است. این موکاپ ها به دو صورت رایگان و با هزینه در اختیار کاربران است. ما در این مقاله سعی کرده ایم تعداد زیادی از وبسایت هایی که موکاپ های رایگان لایه باز را با کیفیت بالا ارائه داده اند را به شما معرفی کنیم.

در صورتی که شما هم وبسایتی را می شناسید که می توان از آن موکاپ های لایه باز رایگان دانلود کرد در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا به این لیست اضافه کنیم.

امیدواریم این وبسایت ها بتوند برای شما کاربردی و راهگشا باشد:

وب سایتهای برتر دانلود موکاپ رایگان لایه باز
وب سایتهای برتر دانلود موکاپ رایگان لایه باز

۱- وب سایت ساخت موکاپ آنلاین smartmockups.com

مطمئنا از این وبسایت جالب لذت می برید چراکه شما می توانید بصورت آنلاین طرح خودتون رو بروی تصویر مورد نظر در این وبسایت به سادگی مونتاژ کنید و نهایتا با سه کیفیت دانلود کنید. ویژگی های عالی این وبسایت تنوع بسیار بالای موکاپ و آنلاین بودن آن است که شما برای تهیه موکاپ نیاز به نرم افزار یا فایل خاصی مثل فتوشاپ ندارید.

همچنین در صفحه اصلی این وبسایت ساخت موکاپ آنلاین، فیلم آموزشی جهت ساخت و دانلود موکاپ مورد نظر دارد که می توانید از آن برای استفاده ساده تر از وبسایت استفاده کنید.

۲- وب سایت دانلود رایگان موکاپ mockups-design.com

این وبسایت یکی از وبسایت های عالی برای دانلود موکاپ های لایه باز رایگان است. شما می توانید بدون محدودیت هر تعداد فایل را دانلود و استفاده کنید. همچنین دسته بندی ساده و آیکونیک بالای وبسایت می تواند شما را در انتخاب دسته بندی موکاپ راهنمایی کند. تنوع و کیفیت موکاپ های این وبسایت بسیار بالا است. برای دانلود فایل از این وبسایت نیاز به ثبت نام نیز ندارید.

۳- وب سایت دانلود موکاپ رایگان mckups.com

بیشتر بخوانید: نحوه حل مشکل Error: Apache shutdown unexpectedly در XAMPP

از دیگر وبسایت های عالی برای دانلود موکاپ است. توجه داشته باشید دانلود فایل ها در برخی موارد کمی پیچیدگی دارد است. تنوع موکاپ ها در این وبسایت بسیار بالا است. شما حتما برای دانلود موکاپ ها باید در این وبسایت عضو شوید و به عنوان کاربر موکاپ های مورد نظرتون رو دانلود کنید. 

۴- وب سایت سایت موکاپ رایگان psdrepo.com

در این وبسایت علاوه بر موکاپ های متنوع می توانید تنوع بالایی از آیکون ها، دکمه ها، طراحی UI وبسایت و اپلیکیشن و … را مشاهده و بصورت لایه باز دانلود کنید. 

۵- وب سایت دانلود موکاپ رایگان themockup.club

در این وبسایت نیز می توانید تعداد زیادی موکاپ رایگان بصورت لایه باز و با پسوند PSD دانلود کنید. تنوع موکاپ ها با دسته بندی های خوبی در اختیار شما است.

۶- وب سایت دانلود موکاپ رایگان anthonyboyd.graphics

یکی دیگر از وبسایت هایی که به راحتی می توانید موکاپ های با کیفیت رایگان دانلود کنید وبسایت طراحی به نام آنتونی بوید (ANTHONY BOYD) است. می توانید از بخش موکاپ ها آنها را دانلود و استفاده کنید.

۷- وب سایت موکاپ لایه باز goodmockups.com

این وبسایت یکی از غنی ترین وبسایت های دانلود موکاپ است که بسیاری از آنها را می توانید با پسوند PSD لایه باز و رایگان دانلود کنید.

۸- وب سایت دانلود موکاپ لایه باز pixeden.com

در منوی Graphics بخش Mock-Ups می توانید دسترسی به دنیایی از موکاپ در این وب سایت موکاپ داشته باشید.

۹- وب سایت موکاپ لایه باز mrmockup.com

از این وبسایت نیز تنوع بالایی از موکاپ های رایگان لایه باز PSD را می توانید دانلود کنید.

در صورتی که شما هم وبسایت هایی را در زمینه های مختلف موکاپ می شناسید، می توانید در بخش نظرات ارسال فرمایید تا در این بخش اضافه کنیم و دوستان دیگر نیز استفاده کنند. امیدواریم معرفی این وبسایت ها بتواند برای شما مفید و کاربردی باشد.

۰/۵ (۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید