سازه های نمایشگاهی

سازه های پرتابل نمایشگاهی با قابلیت های فراوان خود توانسته اند جایگاه مستحکمی در نمایشگاه ها بدست آورند، حمل و نصب آسان، امکان استفاده مکرر و قیمت ارزان آنها در مقابل ساخت و ساز غرفه های نمایشگاهی ثابت باعث شده تا در بین مخاطبین جایگاه مناسبی را پیدا کنند. استند ایکس، استند رول آپ، استند پاپ آپ، میز کانتر و لایت باکس با طراحی های جذاب و متناسب با هویت بصری شرکت شما یک غرفه ایده آل را به وجود می آورند. با توجه به ابعاد غرفه و نوع طراحی بایستی از سازه هایی استفاده کنید تا علاوه بر جذابیت و توانایی جذب شرکت کنندگان نمایشگاه به بهترین شکل محصولات و برند شرکت شما را به مخاطبین عرضه کند. در صورتی که خود طراحی غرفه تان را انجام داده اید تنها با ارسال طرح سازه های مختلف و تعداد مناسب آن ها، سازه های خود را دریافت کرده و غرفه خود را مجهز و تکمیل کنید. و در صورتی که نیاز به طراحی حرفه ای و مناسب برای غرفه خود دارید تنها با ارسال ابعاد و سازه های مورد نظرتان کلیه مراحل طراحی، چاپ، آماده سازی و نصب تمام سازه های نمایشگاهی را به ما بسپارید و با خیال راحت غرفه نمایشگاهی خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و بسیار فوری از ما تحویل بگیرید. مهمترین مسئله ای که باید به آن دقت داشته باشید کیفیت خوب سازه ها و کیفیت چاپ آن ها میباشد، سازه های بی کیفیت علاوه بر نصب سخت، زمان بر و غیر استاندارد در نهایت نه تنها ظاهر مناسبی ندارند بلکه امکان استفاده مجدد و چندین باره از آن ها کاهش پیدا می کند. با نصب سازه های با کیفیت و با چاپ و پوشش مناسب می توانید بارها و بارها در نمایشگاه های مختلف از آن ها استفاده کرده و در هزینه های خود به میزان زیادی صرفه جویی کنید.

سوالات متداول (FAQ)

سازه های نمایشگاهی چیست؟

به سازه ها یا استند هایی که برای نگهداری و نمایش تبلیغات چاپی در غرفه های نمایشگاهی استفاده می شود اصطلاحا سازه نمایشگاهی می گویند.

انواع سازه های نمایشگاهی چیست؟

به صورت کلی دو نوع سازه پرتابل و سازه ثابت

کدام سازه های نمایشگاهی به صرفه تر هستند؟

سازه های پرتابل با توجه به اینکه میتوان چندین بار استفاده کرد ، در بلند مدت صرفه بیشتری دارد.

آیا سازه های نمایشگاهی یکبار مصرف هستند؟

خیر ، سازه هایی مثل رول آپ ، استند ، انواع میز کانتر نمایشگاهی و … را می توانید به راحتی با تعویض چاپ نصب شده روی آن مجدد استفاده کنید.

نقد و بررسی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرصاد منصوری

کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا