فوم برد و تخته شاسی

فوم برد بستری سبک و مقاوم برای چاپ تابلو است. فوم برد ها به راحتی برش می خورند و یکی از بهترین شاسی ها برای چاپ تابلو در اندازه های متفاوت هستند. چاپ فوم برد در ابعاد مختلف با چاپ گلاسه، کوتد و فوتوگلاسه در ضخامت های ۵ و ۱۰ میلی متری با بالاترین کیفیت چاپ انجام می شود، چاپ فوری همراه با کیفیت رنگی فوق العاده. جهت نیاز به شاسی ای مستحکم و مقاوم تر از صفحه چاپ تخته شاسی  بازدید نمایید.

سوالات متداول (FAQ)

فوم برد چیست؟

فوم برد بستری سبک و مقاوم برای چاپ تابلو است که در ضخامت های ۵ و ۱۰ میلیمتری تولید می شود. فوم برد ها به راحتی برش می خورند و یکی از بهترین شاسی ها برای چاپ تابلو در اندازه های متفاوت هستند.

چاپ فوم برد به چه صورتی انجام می شود؟

فرآیند چاپ در فوم بردها بدین صورت است که چاپ مستقیما روی فوم برد انجام نمی شود بلکه ابتدا پوستری کاغذی (متناسب با اندازه فوم برد) چاپ می شود و در صورت نیاز روکش سلفون و یا لمینت روی آن قرار می گیرد و سپس روی فوم برد چسبانده می شود.

بهترین شاسی برای چاپ تابلو چه چیزی است؟

در صورتی که تابلویی سبک، ارزان، در اندازه و شکل های کاملا سفارشی و مختلف می خواهید فوم برد بهترین شاسی برای چاپ تابلو شماست. اما در صورتی که تابلویی مستحکم تر و با شاسی شکیل چوبی می خواهید چاپ تخته شاسی بهترین گزینه برای چاپ تابلو های شماست.

چاپ پوستر فوم برد از چه نوعی است؟

تا ابعاد ۳۰ در ۴۰ سانتی متر یا همان برگه A3 چاپ دیجیتال روی برگه گلاسه انجام می شود و در ابعاد بزرگتر چاپ پلات یا همان لارج فرمت انجام می شود که به دو شکل چاپ کوتد یا چاپ فوتوگلاسه صورت می پذیرد.

تعرفه چاپ فوم برد و تخته شاسی

سطح ۱

۸۰۰ هزار تومان

سطح ۲

۱.۱۵۰ هزار تومان

سطح ۳

۱.۵۰۰ هزار تومان

سطح ۴

۱.۸۵۰ هزار تومان

نقد و بررسی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرصاد منصوری

کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا