چاپ تراکت

چاپ تراکت A5 - سایز ۱۴.۵×۲۰ سانت

چاپ تراکت A5 پرمصرف ترین سایز تراکت می باشد. تراکت A5 در این مرکز برروی کاغذ گلاسه ۱۳۵ گرم ، گلاسه ۱۷۰ گرم ، تحریر ۸۰ گرم ، تحریر ۸۰ گرم ایرانی ، کاغذ کرافت و تراکت لاکچری گلاسه ۳۰۰ گرم با روکش سلفون مات و یا براق انجام می پذیرد. چاپ تراکت A5 در چاپ متین محدودیت نداشته و در تیراژ های دلخواه قابل چاپ می باشد. قیمت چاپ تراکت در جنس تحریر ۸۰ گرم به دلیل ضخامت کم از کاغذ های گلاسه پایین تر می باشد. چاپ روی کلیه جنس های تراکت عالی شده و هیچ گونه محدودیت رنگی برای چاپ انواع تراکت ها وجود ندارد. نکته قابل توجه این است که قیمت چاپ با افزایش تیراژ به شدت افت می کند.

برای ایجاد فضای اطمینان در زمان برش توصیه می شود لوگو و سایر نوشته های خود را حداقل به میزان ۵ میلیمتر از لبه های کار فاصله دهید.

چاپ تراکت A4 - سایز ۲۰x۲۹ سانت

چاپ تراکت A4 در آژانس سیبل بر روی کاغذ های تحریر ۸۰ گرم ، گلاسه ۳۰۰ گرم با روکش ، گلاسه ۱۳۵ گرم ، گلاسه ۱۷۰ گرم ، تحریر ۸۰ گرم ایرانی و کاغذ کرافت انجام می شود. از تراکت A4 برای چاپ بروشور نیز بسیار استفاده میشود. تراکت A4 نیز محدودیت تیراژ نداشته و به تعداد دلخواه و در کوتاهترین زمان قابل تحویل می باشد. قیمت چاپ تراکت A4 به دلیل ابعاد از سایر تراکت ها بالاتر می باشد. کلیه رنگ ها برروی تراکت ها شفاف و زنده می باشند و هیچگونه محدودیت رنگی از این بابت وجود ندارد. نکته قابل توجه این است که قیمت چاپ با افزایش تیراژ به شدت افت می کند.

برای ایجاد فضای اطمینان در زمان برش توصیه می شود لوگو و سایر نوشته های خود را حداقل به میزان ۵ میلیمتر از لبه های کار فاصله دهید.

چاپ تراکت B5 - سایز ۱۷x۲۴ سانت

خدمت بعدی چاپ تراکت B5 می باشد. تراکت B5 نیز فقط برروی کاغذ های تحریر ۸۰ گرم و گلاسه ۱۳۵ گرم انجام می شود. تراکت B5 محدودیت رنگی نداشته و کلیه رنگ ها شفاف و زنده خواهند بود . نکته قابل توجه این است که قیمت چاپ تراکت با افزایش تیراژ به شدت افت می کند. از سایز سری B علاوه بر تراکت در چاپ فاکتور نیز استفاده میگردد.

چاپ تراکت B4 - سایز ۲۴x۳۴ سانت

چاپ تراکت B4 در چاپ متین بر روی کاغذ های تحریر ۸۰ گرم و گلاسه ۱۳۵ گرم انجام می شود. چاپ تراکت B4 نیز محدودیت تیراژ نداشته و به تعداد دلخواه و در کوتاهترین زمان قابل تحویل می باشد. قیمت چاپ تراکت B4 به دلیل ابعاد از سایر تراکت ها بالاتر می باشد. کلیه رنگ ها برروی تراکت ها شفاف و زنده می باشند و هیچگونه محدودیت رنگی از این بابت وجود ندارد. نکته قابل توجه این است که قیمت چاپ با افزایش تیراژ به شدت افت می کند.

چاپ تراکت A3

یکی دیگر از سری محصولات پوستری و مورد طرفدار ، چاپ تراکت در سایز بزرگ A3 می باشد. چاپ تراکت در سایز A3 در حال حاضر برروی ۲ جنس کاغذ تحریر ۸۰ گرم و یا گلاسه ۱۳۵ گرم چاپ و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرید. با توجه به نوع شیت بندی کاغذ های تراکت A3 ، هنگام ثبت سفارش به سایز ذکر شده در توضیحات هر جنس کاغذ توجه فرمایید.

چاپ روی تراکت A3 در مرکز آژانس سیبل برروی شیت عمومی و به صورت ۴رنگ و یا فول رنگی انجام می شود و هیچ گونه محدودیت رنگی برای چاپ وجود ندارد.

برای چاپ تراکت هایی در سایز بزرگتر باید از صفحه چاپ پوستر ما دیدن فرمایید که در قسمت می توانید تراکت هایی در سایز های A1 , A2 , B3 , B2 , B1 به صورت آنلاین سفارش دهید

سوالات متداول (FAQ)

چرا سفارشات چاپی که به دستم رسیده و از هزار تا کمتره / بیشتره ؟

سفارشات چاپی هزارتایی معمولا بین ۹۰۰ عدد تا ۱۱۰۰ عدد چاپ میشن که خرابی های احتمالی موجود رو بشه ازش جدا کرد و نزدیک به ۱۰۰۰ عدد چاپ سالم و بدون نقص رو دریافت کرد.

برای سفارش چاپم باید نقد پرداخت کنم؟

بله . پرداخت های مربوط به چاپ، نقدا و به طور کامل در ابتدای سفارش چاپی دریافت میشه.

سفارش چاپ به دستم رسیده و خرابی داره . چطور میتونم مرجوع کنم؟

تعداد زیادی از موارد چاپ شده (کارت، تراکت، …) که خرابی دارن رو کنار هم بچینید و ازشون عکس بگیرید و توی تلگرام برامون بفرستید. مشکل کار شما بررسی میشه و در صورت تایید مشکل از سمت کارشناسان واحد چاپ، حتما مجددا براتون چاپ میشه و بدون دریافت هزینه براتون ارسال میشه.

ارسال به چه شهرستان هایی انجام میشه ؟

ارسال به تمام شهرهای کوچک و بزرگ ایران انجام میشه. با توجه به پایانه های ترابری شهر، انتخاب روش ارسال با شماست. امکان ارسال به شهرستان توسط پست، تیپاکس، باربری کامیونی، باربری اتوبوسی و باربری هوایی امکانپذیر هست.

هزینه ارسال بار رایگان هست ؟

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

هزینه پیک موتوری توی تهران چقدره؟

بارهای ارسالی مجموعه ما در تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : ۰۲۱۴۶۸۱۶۵۹۵

هزینه ارسال به شهرستان چقدره؟

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا بین ۱۰ تا ۳۰ هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس، بین ۱۲ تا ۴۰ هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

تعرفه های چاپ تراکت

A5 تحریر ۸۰ گرم

۱

۴۱۷.۰۰۰ تومان

۲

۶۲۸.۰۰۰ تومان

۳

۵۵۶.۰۰۰ تومان

۴

۷۶۹.۰۰۰ تومان

۱

۴۱۷.۰۰۰ تومان

۲

۶۲۸.۰۰۰ تومان

۳

۵۵۶.۰۰۰ تومان

۴

۷۶۹.۰۰۰ تومان

۱

۱.۲۸۶.۰۰۰ تومان

۲

۱.۶۱۰.۰۰۰ تومان

۳

۱.۹۴۲.۰۰۰ تومان

۴

۱.۷۲۶.۰۰۰ تومان

تعرفه های چاپ تراکت

A5 گلاسه ۱۳۵ گرم

۱

۵۷۴.۰۰۰ تومان

۲

۷۸۷.۰۰۰ تومان

۳

۷۱۴.۰۰۰ تومان

۴

۹۲۷.۰۰۰ تومان

۱

۹۵۵.۰۰۰ تومان

۲

۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان

۳

۱.۰۹۴.۰۰۰ تومان

۴

۱.۳۴۰.۰۰۰ تومان

۱

۲.۰۷۳.۰۰۰ تومان

۲

۲.۳۹۷.۰۰۰ تومان

۳

۲.۱۹۰.۰۰۰ تومان

۴

۲.۵۱۴.۰۰۰ تومان

تعرفه های چاپ تراکت

A5 گلاسه ۱۷۰ گرم

۱

۸۲۹.۰۰۰ تومان

۲

۱.۱۲۴.۰۰۰ تومان

۳

۹۴۵.۰۰۰ تومان

۴

۱.۲۴۰.۰۰۰ تومان

۱

۱.۳۱۸.۰۰۰ تومان

۲

۱.۶۱۴.۰۰۰ تومان

۳

۱.۴۱۲.۰۰۰ تومان

۴

۱.۷۰۶.۰۰۰ تومان

۱

۲.۴۳۸.۰۰۰ تومان

۲

۲.۸۲۷.۰۰۰ تومان

۳

۲.۵۵۴.۰۰۰ تومان

۴

۲.۹۴۳.۰۰۰ تومان

تعرفه های چاپ تراکت

A5 کرافت ۸۰ گرم

۱

۵۸۹.۰۰۰ تومان

۲

۸۱۱.۰۰۰ تومان

۳

۹۷۹.۰۰۰ تومان

۴

۱.۲۳۶.۰۰۰ تومان

۵

۲.۱۱۹.۰۰۰ تومان

۶

۲.۴۵۶.۰۰۰ تومان

تعرفه های چاپ تراکت

A5 گلاسه ۳۰۰ گرم با روکش

۱

۱.۴۲۰.۰۰۰ تومان

۲

۱.۸۷۲.۰۰۰ تومان

۳

۱.۷۹۵.۰۰۰ تومان

۴

۲.۲۴۶.۰۰۰ تومان

نقد و بررسی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرصاد منصوری

کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا