چاپ لیبل

چاپ لیبل می تواند به عنوان شناسنامه برند و روشی مناسب برای معرفی محصول و یا خدمات شما باشد. چاپ لیبل می تواند به سازمان ، نهاد و خدمات شما اعتباری دوچندان ببخشد. در نتیجه در طراحی و چاپ استیکر خود نهایت دقت را داشته باشید. آژانس سیبل همواره سیاست کلی خود را بر این داشته تا در زمینه طراحی و چاپ لیبل و سایر خدمات چاپی شما نهایت دقت و همکاری را با شما عزیزان داشته باشد که همواره با آسودگی خیال خدمات آنلاین چاپی خود را در اختیار ما قرار دهید. چاپ لیبل در حال حاضر در این مرکز بر روی ۳ جنس لیبل یووی ، لیبل سلفون براق و لیبل متالایز در سایز های متنوع و دلخواه شما صورت می پذیرد.

برش نیم تیغ چیست؟

برش نیم تیغ به وسیله دستگاه برشی به نام کاتر پلاتر انجام می شود به همین دلیل به نام برش کاتر پلاتر نیز شناخته می شود. در این نوع برش تنها دور تا دور لایه رویی لیبل بریده می شود و لیبل ها به آسانی می توانند از لایه زیرین خود جدا شوند. دقت بسیار بالای این دستگاه موجب می شود برش هایی با دقت میلیمتری در انواع شکل های درخواستی شما انجام شود تا لیبل شما دقیقا با طرحی که می خواهید و در هر اندازه ای که می خواهید بریده شود.

سوالات متداول (FAQ)

ارزان ترین لیبل کدام است؟

بین لیبل های دیجیتال، لیبل کاغذی به دلیل اینکه بدون پوشش است ارزان ترین و سریع ترین نوع چاپ لیبل محسوب می شود. در هرکدام از لیبل ها، انتخاب برش مستقیم (توضیحات پایین تر را بخوانید) هزینه کمتری از برش نیم تیغ دارد.

تفاوت برش مستقیم با برش نیم تیغ در چیست؟

در برش مستقیم، لیبل به همراه لایه زیرین خود بصورت کامل بریده می شود ولی در برش نیم تیغ تنها لایه رویی لیبل بریده می شود، لایه زیرین سالم مانده و تمام لیبل های هر صفحه روی لایه زیرین باقی می مانند و شما لیبل خود را بصورت برگه ای مثلا با ۶۰ لیبل چسبیده روی آن که به شکلی بسیار دقیق بریده شده اند دریافت می کنید.

کدام نوع برش برچسب را انتخاب کنم؟

در صورتی که سایز برچسب های شما کوچک است یا به شکل دایره و اشکال خاص دیگر است تنها انتخاب شما برش نیم تیغ خواهد بود زیرا دقت بسیار بالای برش و توانایی برش در اشکال خاص تنها توسط کاتر پلاتر امکان پذیر است. ولی در صورتی که لیبل های سایز بزرگ و مستطیل شکل دارید با انتخاب برش مستقیم می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

سریع ترین زمان چاپ لیبل چقدر است؟

سریع ترین زمان چاپ لیبل شما در خانه چاپ و گرافیک ۲ ساعت است که این زمان پس از تایید طراحی شما صورت می گیرد و در صورتی که کار شما نیاز به طراحی دارد و یا طرح ارسالی شما مشکلی داشته باشد زمان آن را نیز باید در نظر داشته باشید.

پر فروش ترین لیبل چه جنسی است؟

لیبل ها با توجه به کارایی خود مصارف مختلفی دارند ولی به طور کلی لیبل های سلفون و لیبل های پی وی سی شیشه ای بسیار پرکاربرد و محبوب اند.

چاپ افست لیبل چه تفاوتی با دیچیتال دارد؟

در چاپ افست لیبل می توانید با قیمت ارزان تری به ازای هر عدد لیبل خود را چاپ کنید ولی محاسبه قیمت با سایز ثابت و حداقل تیراژ ۱۰۰۰ عددی ثابت باعث می شود چاپ دیجیتال بسیار آسان تر، سریع تر و بهینه تر باشد. با این حال هنوز هم برخی از تکنیک های چاپی مانند یووی، لیبل فیلتر دار و طلاکوب تنها توسط چاپ افست انجام می شود.

حداقل تیراژ چاپ لیبل چه تعدادی است؟

حداقل تیراژ در چاپ دیجیتال لیبل متناسب با سایز هر عدد لیبل تعیین می شود. برای لیبل با برش نیم تیغ تا سایز ۲ سانتی متر حداقل تیراژ ۱۰۰۰ عدد است، لیبل بین ۲ و ۳ سانتی متر حداقل تیراژ ۵۰۰ عدد است و برای لیبل های بزرگتر از ۳ سانتی متر حداقل تیراژ ۱۰۰ عدد می باشد.

چرا تفاوت قیمت بین سایز های مختلف ناگهان تغییر زیادی می کند؟

به دلیل تغییر چینش لیبل ها در صفحات، با تغییر سایز تعداد لیبلی که در هر صفحه جای می گیرد تغییر می کند. بعنوان مثال در برخی مواقع با بزرگتر کردن تنها چند میلی متری سایز، بجای ۴ عدد لیبل در هر صفحه ۲ عدد جای می گیرد و در نتیجه قیمت کاغذ مصرفی دو برابر خواهد شد.

تعرفه چاپ لیبل

سطح ۱

۸۰۰ هزار تومان

سطح ۲

۱.۱۵۰ هزار تومان

سطح ۳

۱.۵۰۰ هزار تومان

سطح ۴

۱.۸۵۰ هزار تومان

نقد و بررسی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرصاد منصوری

کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا