چاپ کارت گارانتی

چاپ دیجیتال علاوه بر کیفیت بسیار بالای چاپ امکان چاپ در کمترین زمان ممکن را فراهم می آورد و در صورت نیاز حتی در کمتر از ۲ ساعت امکان پذیر است. چاپ کارت گارانتی معمولا روی کاغذهای گلاسه انجام می شود و تنها کافی است گرماژ مورد نیاز خود را انتخاب کنید (در صورتی که میخواهید کارت گارانتی شما کارتی محکم باشد گرماژ بالا را انتخاب کنید) برای افزایش ماندگاری و دوام آن از پوشش های سلفونی و یا در صورتی که بخواهید کارت گارانتی محکم و سخت باشد از پوشش لمینت استفاده می شود. شماره کارت گارانتی را می توانید به هر دو شکل دیجیتال و یا ملخی انتخاب کنید و در نهایت در صورت نیاز به پرفراژ شدن کارت ها گزینه مربوطه را انتخاب نمایید.

سوالات متداول (FAQ)

کارت گارنتی چیست؟

کارت گارانتی برگه ایست که روی بسته بندی یا داخل بسته بندی محصول قرار می گیرد و علاوه بر تضمین اصالت کالا، زمانی را برای خدمات پس از فروش یا تعمیرات رایگان یا کم هزینه محصول در نظر می گیرد.

کارت گارانتی در چه ابعادی چاپ می شود؟

کارت های گارانتی معمولا در ابعاد a5 و یا در سایز کارت ویزیت چاپ می شوند. با این حال هیچ اجباری برای ابعاد آن وجود ندارد و بنابر سلیقه و نیاز خود می توانید با هر سایزی آن را چاپ کنید، خط تا بیاندازید، برش دهید، پرفراژ بزنید، شماره دیجیتال یا ملخی بزنید و در هر فرمتی که مایلید آن را چاپ کنید.

تعرفه چاپ کارت گارانتی

سطح ۱

۸۰۰ هزار تومان

سطح ۲

۱.۱۵۰ هزار تومان

سطح ۳

۱.۵۰۰ هزار تومان

سطح ۴

۱.۸۵۰ هزار تومان

نقد و بررسی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرصاد منصوری

کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا