سوالات متداول - طراحی اپلیکیشن

دسترسی به وب سایت موبایل از طریق مرورگر موبایل انجام می­ شود در حالی­که یک Native App توسط کاربر بر روی دستگاه نصب می­ شود. اپلیکیشن سریع­تر بارگذاری می­ شود و در نتیجه با خریدارپسند بودن باعث صرفه­ جویی زمانی برای مشتریان می­ شود. ارتباط مستقیم با مشتریان از طریق ارسال نوتیفیکیشن از دیگر مزایای استفاده از اپلیکیشن موبایل در مقابل وب سایت است.

برای گوشی های آیفون که بر بستر سیستم عامل ios هستند تنها راه دریافت اپلیکیشن موبایلی همان فروشگاه اپل apple store هست و محدودیت های زیادی برای کاربران ایرانی جهت استفاده و دانلود از apple store در برهه های مختلف زمانی وجود داشته و دارد .
یکی از راه های رساندن اپلیکیشن موبایلی بدست مشتری نهایی، منتشر کردن آن بر روی فروشگاه مخصوص اندروید google play می باشد در مرحله بعد نسخه فارسی آن فروشگاه یعنی “بازار” می تواند بسیار مفید فایده واقع شود .
در کنار انتشار اپلیکیشن بر روی “بازار” و “google play” میتوانید با ابزارهای و نرم افزار های دیگری نیز این کار انجام دهید

هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید می تواند یک امر مهم در تصمیم و انتخاب شما باشد ولی همه می دانیم که پارامتر اصلی در سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید تعرفه و هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید نیست بلکه “کیفیت” و ” پشتیبانی” مهمترین نقش را قبل از قیمت و تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید ایفا می کند .
هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید به بسیاری از پارامترها بستگی دارد. به طور کلی هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید با توجه به جزییات و امکانات آنها مشخص می شود. ممکن است بسته به نوع کسب و کار تعرفه ساخت اپلیکیشن اندروید نیز متفاوت باشد .

نتوانستید پاسخ سوالاتتان را پیدا کنید؟

ارتباط با ما   2232673-0912