سوالات متداول - طراحی گرافیک

پس از اعلام درخواست شما از طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل ، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات مربوطه را شفاهی به شما ارائه خواهند کرد.

 

به زودی امکان سفارش آنلاین به سایت اضافه خواهد شد.

متاسفانه خیر. به این دلیل که برای هر سفارش، ایده پردازی خاص خودش انجام میشه و زمان صرفش میشه، انجام این کار امکانپذیر نیست. انجام سفارشات و مشاهده اتود و طرح، تنها بعد از ثبت سفارش در سایت و پرداخت کامل امکانپذیر هست.

یعنی روزی که تعطیل رسمی نباشه. تمام روزهای تعطیل رسمی موجود در تقویم رسمی ، مثل جمعه ها و تعطیلات مناسبتی، از قائده روزهای کاری خارج هستند و جزو روزهای کاری محاسبه نمیشن. شروع شماره روزهای کاری از فردای ثبت سفارش و پرداخت آغاز خواهد شد.

همه طرح ها بعد از پایان مرحله طراحی، برای بررسی کامل جزییات، در اختیار مشتری قرار میگیرن. مشتری موظف هست در این مرحله کلیه متن ها ، تلفن ها، شماره ها، سریال ها و … طرح رو بررسی کنه و اگر نیاز به تغییر داشت اعلام کنه که براش اصلاح انجام بشه. اگر درخواست توسط مشتری کتبا اعلام شده باشه و به انجام نرسیده باشه، ما تمام مسئولیت های اون اشتباه رو میپذیریم و هزینه چاپ مجدد رو پرداخت میکنیم. اما بعد از بررسی توسط مشتری و اعلام تایید نهایی اگر متوجه اشتباهی در چاپ شد، دیگه همه مسئولیت های ایرادات تایپی و املایی و … بر عهده خود مشتری هست و طراح و مجموعه در این قبال مسئولیتی ندارد.

بسته به نظرات مشتری و نوع سفارش طراحی تعداد اتود های تحویلی به شما متفاوت خواهد بود. اما ما برای هر طرح گرافیکی حداقل 3 اتود و نمونه طراحی متفاوت را به شما ارائه می نماییم.

با توجه به اینکه اشاره کردیم که در هر مرحله ما چندین اتود به شما ارائه می دهیم تا تایید نهایی از جانب شما ، اصلاحات و تغییرات را پشتیبانی می کنیم. به این صورت که رضایت شما از تمام جزئیات حاصل شود.

طراحی نهایی در چند فرمت و فایل به شما تحویل داده خواهد شد. مهم ترین آنها فایل لایه باز طراحی می باشد که در کنار فایل های jpeg و png و به صورت موکاپ به شما تحویل داده می شود.

اختلاف هزینه های اعلامی از سوی شرکت ها به عواملی همچون تفاوت در کیفیت طراحی ، تعداد اتود و نمونه های تحویلی و مدت زمان تحویل سفارش و نحوه پشتیبانی از تغییرات مد نظر مشتریان می باشد.

مجموعه ما معمولا کل هزینه را به صورت اقساطی و در سه مرحله دریافت می نماید. سعی ما در برآورده نمودن رضایت شماست به همین دلیل درصدی از هزینه ها پس از تایید نهایی توسط شما دریافت می گردد.

بله. در صورتی که مایل به همکاری با ما در زمینه چاپ باشید ، پس از طراحی هزینه های چاپ با توجه به تعداد رنگ ، نوع کاغذ چاپ ، نوع چاپ افست یا دیجیتال و سایر فاکتورهای دیگر به شما اعلام می گردد.

نتوانستید پاسخ سوالاتتان را پیدا کنید؟

ارتباط با ما   2232673-0912