بهینه سازی موتور جستجوگر

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر

بهینه سازی موتور جستجوگر

بهینه سازی سایت یک جادو یا چیزی غیر ممکن نیست . بلکه اگر اصول و قواعد آن را بدانید خیلی راحت تر از تمامی موارد دیگر تبلیغاتی شما را به اهدافتان نزدیکتر می نماید

بهینه سازی سایت

آمارها نشان میدهد بیشتر بازدیدکنندگان واقعی، وب سایت ها را از طریق موتورهای جستجو پیدا میکنند ، امروزه روش های قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو، به یک علم تبدیل شده است.

سئو در اصطلاح بهینه سازی یک سایت است؛ به این معنا که می توان با اعمال بستر سازی از اصول و بکارگیری فناوری بهینه سازی وب سایت، رتبه یک سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو را بالا برد. این امر در نتیجه موجب بازدید بیشتر از سوی کاربران اینترنتی و جذب بیشتر مخاطب است. توجه داشته باشید که بهینه سازی وب سایت فقط برای موتورهای جستجو بدون توجه به بهینه سازی برای کاربرانتان به معنای شکست و هدر دادن منابع مالی شرکتتان است.

سئو در دو فاز اصلی تعریف می شود. فاز اول Onsite SEO است که بخش اعظم آن را طراحی سایت بر اساس اصول سئو و فراهم آوردن محتوای قوی شکل می دهد. فاز دوم ایجاد لینک از سایت‌های مرتبط یا اصطلاحاً لینک بیلدینگ است که به صورت عادی باید با استفاده از سوشیال مدیا، سایت‌های ویدیویی و سایت‌های مرتبط انجام شود. بکارگیری اصول سئو از حساسیت خاصی برخوردار است؛ به طوری که اگر درست بکارگرفته نشود نه تنها باعث ارتقاء رتبه سایت نمی گردد، بلکه ممکن است موجب به بار آمدن زیان هایی نیز بشود.

 

- طراحی وب سایت و کلید واژه های مورد نظر شما براساس  آخرین الگوریتم های گوگل بهینه سازی میگردد

- کلید واژه ها و مطالب شما به طوری درج خواهیم نمود که در صفحات موتورهای جستجوگر ماندگاری بالاتری را داشته باشند

- ارائه گزارش های آماری در مدت های مشخص بسته به قرارداد

 

لطفا برای دریافت مشاوره رایگان و دریافت آخرین تعرفه ها با شماره 9359097-0912 تماس حاصل نمائید

نظرات (2)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes

هزینه بهینه سازی سایت شما تعرفه خاصی دارد امکانش هست برایمان ارسال کنید

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1.    حمید مولایی

برای دریافت آخرین تعرفه ها و مشاوره بایستی به بخش مشاوره / سفارش مراجعه و فرم فوق را تکمیل تا کارشناسان ما اطلاع کامل و جامع به شما بدهند .

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

جستجو