بهینه سازی سایت seo

آمارها نشان میدهد بیشتر بازدیدکنندگان واقعی، وب سایت ها را از طریق موتورهای جستجو پیدا میکنند ، امروزه روش های قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو، به یک علم تبدیل شده است.

سئو در اصطلاح بهینه سازی یک سایت است؛ به این معنا که می توان با اعمال بستر سازی از اصول و بکارگیری فناوری بهینه سازی وب سایت، رتبه یک سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو را بالا برد. این امر در نتیجه موجب بازدید بیشتر از سوی کاربران اینترنتی و جذب بیشتر مخاطب است. توجه داشته باشید که بهینه سازی وب سایت فقط برای موتورهای جستجو بدون توجه به بهینه سازی برای کاربرانتان به معنای شکست و هدر دادن منابع مالی شرکتتان است.

سئو در دو فاز اصلی تعریف می شود. فاز اول Onsite SEO است که بخش اعظم آن را طراحی سایت بر اساس اصول سئو و فراهم آوردن محتوای قوی شکل می دهد. فاز دوم ایجاد لینک از سایت‌های مرتبط یا اصطلاحاً لینک بیلدینگ است که به صورت عادی باید با استفاده از سوشیال مدیا، سایت‌های ویدیویی و سایت‌های مرتبط انجام شود. بکارگیری اصول سئو از حساسیت خاصی برخوردار است؛ به طوری که اگر درست بکارگرفته نشود نه تنها باعث ارتقاء رتبه سایت نمی گردد، بلکه ممکن است موجب به بار آمدن زیان هایی نیز بشود.

 

– طراحی وب سایت و کلید واژه های مورد نظر شما براساس  آخرین الگوریتم های گوگل بهینه سازی میگردد

– کلید واژه ها و مطالب شما به طوری درج خواهیم نمود که در صفحات موتورهای جستجوگر ماندگاری بالاتری را داشته باشند

– ارائه گزارش های آماری در مدت های مشخص بسته به قرارداد

 

لطفا برای دریافت مشاوره رایگان و دریافت آخرین تعرفه ها با شماره ۹۳۵۹۰۹۷-۰۹۱۲ تماس حاصل نمائید

[supsystic-price-table id=10]

با ما گفتگو کنید