معرفی زبان‌های برنامه‌نویسی جدید

زبان‌های برنامه‌نویسی که نسبت به انتخاب‌های همیشگی‌مان وجود دارند نسبتا زیاد بوده و برخی از آن‌ها واقعا هیجان برانگیز هستند. در این راکت کست قصد داریم شما را 

میزان حقوق برنامه‌نویسان

میزان حقوق برنامه‌نویسان چقدر است و کدام زمینه‌ها می‌تواند بیشترین درآمد را داشته باشد؟ در راکت کست شماره ۴۵ این موارد را به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

فریمورک‌هایی برای توسعه اپلیکیشن موبایل

فریمورک‌های بسیار زیادی در طی ده سال اخیر برای سریع‌تر کردن فرایند توسعه اپلیکیشن‌های موبایل به وجود آمده‌اند که با در نظر گرفتن هر کدام از آن‌ها می توانید متوجه شوید که ویژگی‌های متفاوتی برای توسعه اپلیکیشن‌ها وجود دارد. در این راکت کست قصد داریم شما را با چند مورد از این فریمورک‌ها آشنا کنیم.

تفاوت توسعه وب با طراحی وب

توسعه وب و طراحی وب دو اصطلاحی هستند که بسیاری از اوقات در زمان ایجاد وبسایت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند اما بسیاری از اوقات این دو مورد به صورت اشتباه به جای همدیگر استفاده شده و به همین دلیل در این راکت کست ما قصد داریم شما را با تفاوت‌های این دو آشنا کنیم.

لپ تاپ مناسب برنامه نویسی

یکی از سوالاتی که بارها در قسمت پرسش‌ و پاسخ وبسایت راکت مطرح شده است این سوال بوده که چه لپ تاپی با چه مشخصاتی می‌تواند برای کار برنامه نویسی مناسب باشد. به همین دلیل ما در این قسمت از راکت کست قصد داریم این سوال را برای شما پاسخ دهیم.

برنامه نویسی به صورت خودآموزی

آیا خودآموزی یادگیری برنامه نویسی امکان پذیر است؟ این سوالی بوده که چندین بار در بخش پرسش و پاسخ‌های وبسایت راکت مطرح شده و دوست داشتیم در این راکت کست در ارتباط با این موضوع صحبت بکنیم.

شیرجه به دنیای وردپرس

وردپرس شناخته شده ترین سیستم مدیریت محتوایی است که در دنیا وجود دارد و به همین دلیل افراد بسیار زیادی از آن استفاده می‌کنند. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا بسیار بزرگ بوده و امکانات فوق العاده بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در این راکت کست قصد داریم شما را با دنیای وردپرس […]

فیلم‌ها و سریال‌هایی برای برنامه نویسان

بعضی اوقات مشاهده کردن چند فیلم و سریال مرتبط با دنیای برنامه نویسی می‌تواند شما را به سوی یادگیری بهتر و تلاش بیشتر برای برنامه نویسی سوق بدهد. در این راکت کست قصد داریم شما را با چندین فیلم و سریال مرتبط با دنیای برنامه نویسی و کامپیوتر آشنا کنیم. مطمئنا هر کدام از این […]